• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

Найбільшою гордістю закладу є художня студія,створена кілька років тому в пустуючій груповій кімнаті. Тут працюють гуртки «Оберіг» та «Етнографічної флористики».За ці роки кімната перетворилась на справжній музей чи художню майстерню, де вмілі педагоги навчають дітей створювати красу з природного матеріалу та й самі охоче працюють у вільну хвилину Готуючись до виставок, в яких ми беремо участь як народні майстри, тут працює весь персонал .І кращої кімнати психологічного розвантаження годі й придумувати, адже кожен тут виконує те, що вміє, що приходиться до душі.

З своїми поробками вихователі були запрошені двічі до посольства США у Києві, разом з дітьми проводили майстер-клас на Хрещатику, брали участь у Дні міста Києва та Черкаси, неодноразово презентували свої вироби на обласних та районних виставках. Сувеніри-обереги, виготовлені з любов,ю і заряджені позитивною дитячою енергетикою, оселились в багатьох домівках як в Україні, так і далеко за її межами .Нам часто замовляють їх в подарунок і відвозять до Польщі, Італії, Росії, США.

Презентація груп

13 вересня 2017 року в дошкільному закладі відповідно до річного плану роботи було проведено презентацію груп, в процесі якої визначено ступінь готовності групових кімнат та педагогічних працівників до початку нового 2017-2018 навчального року. В ході перевірки членами комісії було виявлено, що всі педагогічні працівники протягом літніх місяців провели значну підготовчу та організаційну роботу до початку навчального року. Так, у всіх вікових групах поновлено батьківські куточки , переобладнано ігровий розвиваючий простір відповідно сучасних вимог та вікових особливостей дітей, виготовлено новий демонстраційний та роздатковий наочний матеріал. В усіх групах зміцнилась методична база за рахунок придбаних меблів, методичної літератури, оформлених папок, методичних куточків. Вихователі подбали про естетичне оформлення роздягальних, умивальних та спальних кімнат . Слід відмітити позитивний досвід вихователів Бузько С.М.,Камші В.В., Курятник Л.В., Литвиненко О.М., Кулі Т.М. у добрій підготовці групових кімнат до навчального року, створенню розвиваючого простору для дітей дошкільного віку.Так, вихователь Бузько С.М. виготовила ряд посібників для сенсорного та пізнавального розвитку дітей , поновила сенсорний стіл, дообладнала ігрові осередки.У мол групі ( вихователь Литвиненко О.М.) придбані нові перукарня та природничий куточок, виготовлені естететичні куточки.У середній групі( вихователі Камша В.В., Кругляк Т.С.) слід відмітити виготовлені посібники для розвитку математичних знань, зображувальної діяльності, роздатковий матеріал та посібники для гурткової роботи.У старшій групі ( вихователь Куля Т.М.) обладнані нові осередки морально-етичного спрямування, куточок для батьків, вивчення ПДР, поповнено осередок по навчанню дітей читанню за методикою М.Зайцева.У 1 класі ( вихователь Курятник Л.В.) виготовлений чудовий куточок патріотичного спрямування з фотографіями дітей та їх маленькими мріями, поновлено куточок для ігор в шашки, естетично оформлено ігрові осередки та виготовлено нові дидактичні ігри на закріплення вивченого та розвиток логічного мислення. Музкерівник Шемшур Н.Т. виготовила дидактичну гру на розвиток музичного слуху .Вихователь Кругляк Т.С. поновила фізкультурний інвентар та приладдя. Творчо оформлено всі роздягальні,групові, спальні кімнати тощо.

/Files/images/IMG_3221.jpg

/Files/images/IMG_3223.jpg

/Files/images/IMG_3225.jpg

/Files/images/IMG_3228.jpgПереможці огляду-конкурсу на кращу готовність до нового навчального року: вихователь ясельної групи Бузько Світлана Миколаївна - за краще естетичне офрмлення групової кімнати та ігрового розвиваючого простору, за кращий посібник і обладнання для сенсорного виховання.

/Files/images/IMG_3229.jpg

/Files/images/IMG_3230.jpg

/Files/images/IMG_3231.jpg

Вихователь середньої групи Камша Віталіна Віталіївна - за кращий посібник і обладнання для зображувальної діяльності .

/Files/images/IMG_3242.jpg

/Files/images/IMG_3243.jpg

/Files/images/IMG_3245.jpg

/Files/images/IMG_3239.jpg

Вихователь Литвиненко Ольга Миколаївна -за кращий осередок природничого спрямування

/Files/images/IMG_3246.jpg/Files/photogallery/739/IMG_3255.jpg

/Files/photogallery/739/IMG_3253.jpg

/Files/photogallery/739/IMG_3248.jpg

/Files/photogallery/739/IMG_3251.jpg

/Files/photogallery/739/IMG_3254.jpg

/Files/photogallery/739/IMG_3250.jpg

Вихователь Куля Тетяна Михайлівна -за кращий осередок морально-етичного спрямування .

/Files/photogallery/739/IMG_3260.jpg

/Files/photogallery/IMG_3267.jpg

/Files/photogallery/IMG_3261.jpg

Вихователь 1 класу Курятник Леся Василівна – за кращий осередок патріотичного спрямування.

Кiлькiсть переглядiв: 60

Коментарi